Blogi

Filtreeri postitusi

Tordimoest

Nüüd kui mu esimene täispikk pulmahooaeg õnnelikult seljataga, otsustasin taas sule järele haarata, et jagada teiega oma tähelepanekuid (pulma)torditrendidest. Ehk on kellelgi, kel see raske valik alles ees, sellest lugemisest pisutki abi. 
Esiteks on suur rõõm näha, et Eesti peolaudadel hakkavad tordid, sh pulmatordid, vaikselt muutuma mitmekesisemaks ja omanöolisemaks. Tasapisi hakkavad oma tähtsust kaotama aastaid pulmatordi sünonüümina eksisteerinud suhkrumassi või martsipanikattega tordid. Uusi trende, tehnikaid ja materjale tuleb laiast maailmast palju peale ja õnneks ei ole meilgi nende eest pääsu:)
Millised siis on pulmatorditrendid aastal 2017? 
/Kliki pealkirjal ja loe kogu artiklit/
Loe lisaks

Meilt saab nüüd stiilseid tordialuseid rentida

Kaunis tort vajab õiget koogialust. Kui sul on tekkinud vajadus serveerida oma peol torti ja soovid sellega külalistele Wau elamust pakkuda, siis leiad end ühel hetkel küsimuse eest, kuidas torti vääriliselt serveerida ja kust leida sobiv tordialus. Õige tordialus on sama oluline kui tort ise. Enamus koogimeistreid ei paku oma tortidele serveerimisalust kaasa ja nii peadki selle ise leidma. Eriti keeruline on see juhul kui tegemist on suurema ja raske koogiga, näiteks kõrge pulmatordiga. 
Kaks peamist viisi hankida korralik koogialus on see kas osta omale või siis rentida. Kui vajad koogialust vaid üheks ürituseks, on kvaliteetse aluse ostmine päris kulukas. Arvestama peab ka sellega, et jaemüügis saadaolevate tordialuste valik on Eestis veel väga kesine ning enamus kõrgeid aluseid ei ole mõeldud suurte tortide serveerimiseks. Tuleme siinkohal appi ja hakkame pakkuma võimalust rentida tordialus, mis näeb välja tõeliselt elegantne ning on loodud spetsiaalselt ka kõige raskemate korrustortide serveerimiseks. 
Sobiva alusega on ideaalne võimalus anda täiuslik lõpuviimistlus serveeritavale tordile või magusalauale, kasutades seda efektse värvilaigu või hoopis lihtsa ja klassikalise üldmulje rõhutamiseks.
Esialgu on meil valikus 35cm läbimõõduga klassikaline valge ja õrn roosa carbon metallist stiilne alus ning 30 cm diameetriga pähklipuust pruun kõrge jalaga alus. Samuti on pakkuda vanast täispuidust rustikaalne massiivne alus ( u 50cm diam). Värvi- ja mudelivalik täieneb peagi. Meie poolt pakutavad alused on valminud käsitööna USA-s ning äärmiselt kõrge kvaliteediga. Võite üsna kindlad olla, et Eestis te sarnaseid koogialuseid mujal ei kohta.
Koogialuste rentimise soovist (kuupäev, aluse värv ja suurus) andke palun teada e-kirja teel : kristiinacatering@gmail.com
Loe lisaks