Zefiir on sündinud kirest stiilsete pidude vastu.

Tänaseks on mul kogunenud üle 7 aasta pulmade korraldamise ja dekoreerimise kogemust. 

Erinevaid ettevõtete sündmusi olen aidanud läbi viia juba ligi 20 aastat.

Olles korraldanud üle 180 pulma jm sündmuse, julgen end pidada selle valdkonna asjatundjaks. 

Oma töös pean kõige olulisemaks mõnusat suhtlust ja ladusat koostööd.  Seda, et mu kliendid ja ka koostööpartnerid naudiksid nii lõpptulemust kui ka kogu peokorralduse protsessi.

Minu tänane töö on mu hobi ja kirg. Olles üle 15 aasta tegutsenud meedia-, panganduse- ja kindlustusvaldkonnas, naudin ma täna iseenda tööandjaks olemist ja oma klientide unistuste täitmist. Armastan pidusid ja eriti pulmi, naudin kogu hingest seda suhtluse- ja organiseerimisrohket tööd.  

Oma tugevuseks pean lisaks laiale kogemuste pagasile ka seda, et ma ei ole haaranud kogu peo korraldamiseks vajalikku kompetentsi enda kätte, vaid teen iga projekti õnnestumiseks koostööd oma ala parimate spetsialistidega. Zefiiri peod sünnivad koostöös armastatud ja tuntud oma ala professionaalidega üle Eesti: peokohad, õhtujuhid, foto- ja videograafid, rendifirmad, toitlustajad, bändid, floristid jt. 

Olen tänulik perele, sõpradele ja õnnelikule juhusele, mis tõi mu põnevasse peokorralduse ja magusamaailma . Aitäh kõigile mu kallitele klientidele, abilistele, partneritele ja jälgijatele. Tänu teile saan teha oma unistuste tööd ja olla samal ajal teiste unistuste elluviija

Kristiina Sauväli

Zefiiri asutaja

🖤