Kommenteeri

2022 sündmuste TOP 5 

Iga kord lõppeva aasta kokkuvõtet tehes olen mõelnud, et paremat ei oleks osanud soovidagi. Aga siis tuleb uus ja suudab mind taas üllatada. Nii on ka 2022 mu Zefiiri jaoks olnud täis erakordseid elamusi, inimesi ja kogemusi. Kõige väärtuslikumaks pean kogetut, et vaatamata keerulistele aegadele ei ole armastus ja headus maailmast kadunud. Soov tähistada ning jagada oma õnne lähedaste ja sõpradega keeruliste aegade kiuste säilib ja ehk isegi kasvab.  


Kohe-kohe jääb selja taha mu seitsmes aasta peo- ja pulmakorraldajana. 2022 on olnud neist kindlasti kõige töörohkem, mahutades koguni 33 pulma, lisaks mitu ägedat ettevõtete sündmust ja mitmed toredad erapeod. Suurest töömahust olulisem on aga see, et mu juurde leiavad tee superägedad inimesed, kes mu käekirja, valikuid ja kogemusi usaldavad ning kellega koostöö on puhas nauding. Minu jaoks ei ole juba ammu oluline, et kalender oleks töödest võimalikult pungil. Tähtis on see, et iga projekt pakuks nauditavat ka mulle endale: midagi uut ja huvitavat, silmi särama panevat, väljakutset pakkuvat või lihtsalt hingele pai tegevat.

Zefiiri 7 aastale tagasi mõeldes olen kõige enam rahul toimunud arenguga. Kui alustades tegin sisuliselt kõik asjad ise, siis nüüdseks on Zefiiril välja kujunenud kvaliteetsete ja professionaalsete partnerite ja abiliste võrgustik, kellega koostöös saan vajadusel pakkuda oma klientidele veelgi laiemat valikut ja paremat kvaliteeti. Koostööpartneritelt ja klientidelt saadud tagasiside annab põhjuse uskuda, et olen õigel teel ja teen õiget asja. Sellise teadmisega on ikka väga  mõnus teha seda tööd, mida väga naudin ja armastan:) 

2022 AASTA TOP 5 ehk kõige eredamalt meelde jäänud sündmused:

Imelised talvepulmad.  

Mitte igal aastal ei ole olnud õnne korraldada talvel pulmi, seega olid Aivi ja Kaspari ning Mari ja Joeli muinasjutulised talvepulmad minu jaoks eriliselt armsad ja meeldejäävad.


Pulmapidu mitmendal katsel

Mõnikord läheb elus nii, et õiged asjad juhtuvad mitte kohe, esimesel katsel, vaid veidi hiljem.

Sel suvel toimus päris mitu pulma, mis idee järgi oleks pidanud juba varem aset leidma. Oli siis põhjuseks ülemaailmne koroona pandeemia või midagi muud, aga mõne paari esialgsed pulmaplaanid nurjusid. Merilin ja Mark ei jätnud aga jonni, nende pulma planeerisime kokku ligi kolm aastat ja kui kaks esimest korda suutis pandeemia nurjata, siis kolmandal katsel õnnestus see äge pidu lõpuks läbi viia. 

Ka Greete ja Ermo väga oodatud pulmapidu sai sel suvel maha peetud, mõlemad väga erilised ja kaunid peod, tõeliselt kaua oodatud kaunikesed.

Aasta suurim pulmapidu

2022 suurima, Natali ja Gerdi pulmapeo korraldamine on mu karjääri üks väärtuslikumaid kogemusi. Kakskeelne pulmapidu 250le külalisele,  sellised väljakutsed on mulle tõelised maasikad. Võimalus kokku panna korraldustiim, luua ja üles ehitada algusest lõpuni üks kvaliteetne, ilus ja meeldejääv sündmus, see on iga korraldaja unistus. Ja kui see pidu lõpuks 100%-liselt õnnestub, on rahulolu võimatu sõnadesse panna. Olen nii tänulik kõigile neile ägedatele paaridele, kes mu enda jaoks on välja valinud ja mulle oma elu ühe olulisema sündmuse korraldamise usaldanud. 

Armastus on ilus igas vanuses

Kui mõelda sõnadele „pulm“ või  „pruut ja peigmees“, tulevad esimesena silme ette 20-30ndates aastates noored armunud. Aga elu võlu peitub mitmekülgsuses ja mõnikord juhtub, et abiellumise ajaks ollakse juba keskealised või ka veidi vanemad. Minu pruutpaaride hulgas on päris mitmeid keskealisi paare ja koostöö nendega on olnud ääretult meeldiv kogemus. 

On selge, et 20ndates ja 40ndates paarid väärtustavad ja näevad teatud asju elus erinevalt, aga ei ole vahet, kas oled 22 või 52 (või koguni 70), armastus ja pulmad sobivad ja panevad silmad särama igas vanuses inimestel.

Pildil meie armsad ja säravad Ruth ja Heikki oma pulmapäeval.

Koostöö ägedate tegijatega 

Olen oma peokorraldaja teekonna algusest saati elanud kaasa ja imetlenud mitmete andekate sama valdkonna tegijate tegemisi. Seda suurem on mu rõõm kui mõnega neist koostöövõimalus tekib. 2022 pakkus mitmeid ühiseid projekte erinevate ägedate pulma- ja ürituskorraldajatega, aitäh Dreamday Stuudio, Gätlin Tanni, Frank Events, Liis Lidmaa, Lotta Kirke Kapral, Different, YliCool Catering, Pärnu Rannahotell, Pärnu Ammende villa.  

Siin pildil veel üks suur põhjus õnnelik ja tänulik olla- mu armas tubli abiline Liisa, kes on  juba teist hooaega Zefiiri tiimis koos minuga ilu loomas ja korraldamas:)


 

Lisa kommentaar

Email again: