Kommenteeri

Tegus oktoober

Oktoober algas töökalt ja põnevalt. Pikema pausi järel sai end taas lastelaudadega proovile pandud, toredaid Pärnu mängutubasid külastatud ja uute muinasjututegelastega tutvust tehtud.

Olen alati väga õnnelik kui mu juurde pöörduvad uuesti ja uuesti tagasi toredad püsikliendid või nende kaudu soovitatud uued toredad kliendid. See on parim tunnustus ja reklaam mu tööle ja olen väga õnnelik, et te mul olemas olete ja mind ikka ja jälle usaldate:) Eelmisel nädalalõpul oligi taas rõõm valmistada toredale püsikliendile roosa ja nunnu sünnipäevatort. Armas tagasiside tegi jälle kord südame rõõmsaks. Aitäh, Marit!:)

Lõppenud nädalalõpul alustasime ka villas Meri Zefiiri lastepidude uut hooaega. Küpsetasime Angelica 10.sünnipäevapeol muffineid, kaunistasime neid koos ja sõime ära ka:) Kõik see ilu sai jäädvustatud meie toreda fotograafi Arko poolt. Juba peagi saame ka pildimaterjali jagada. Lapsed on oma tagasisidega alati nii siirad ja kui nemad juba ütlevad, et neile niiiii väga meeldis oma pidu ja kui enamus külalisi soovib omalegi samasugust sünnipäeva, siis mul ei jää kahtlustki, et see on õige asi, mida ajada:)

No ja siis veel üks vahva proovikivi sattus mu teele. Armas Tallinnas elav sõbranna, kes siiani on oma laste sünnipäevadeks vaid parimatelt pealinna tegijatelt tordid tellinud, otsustas seekord, et tellib tütre tordi minult. Ma ei ole vist ühegi teise tordiga niipalju nuputanud ja mõelnud. Soov oli, et kindlasti peab tort igas mõttes wau elamust pakkuma, nii väljanägemiselt kui maitselt. Et pealinnast tordile järgitulek ikka õigustatud oleks ja Liisu silmad särama lööks. Ja nii sündiski roosa kahekorruseline nukkude ja kommidega tort, mis lisaks põnevale väljanägemisele ka üht täiesti uudset sisu endas peitis. Tort sai tellija sõnul "jõhkralt hea":) ja võin rõõmuga teatada, et pistaatsia-sõbrad võivad ka edaspidi pistaatsiakreemi ja kirssidega torti küsida:)

Jutt läks nüüd küll pisut pikaks, kuid tore oli oma rõõmu teiega jagada, aitäh ja vahvate kohtumisteni! 
Kristiina

Lisa kommentaar

Email again: