2015 a kevadel sündis ühest kodusest, pisipoja minisünnipäevaks disainitud peolauast idee hakata pakkuma  stilistikaga toitlustusteenust. Ei osanud ma siis veel unistadagi sellest, et juba mõne kuu pärast katan esimese magusalaua oma sõprade pulma ja sellest kogemusest alguse saanud armastus pulmade vastu rajab tee ühele mu elu ägedamale seiklusele- Zefiir Peokorralduse sünnile.

Minu tänane töö on mu hobi ja kirg. Olles üle 15 aasta tegutsenud meedia-, panganduse- ja kindlustusvaldkonnas, naudin ma täna iseenda tööandjaks olemist ja oma klientide unistuste täitmist. Olen tänaseks korraldanud, dekoreerinud ja magusat pakkunud rohkem kui sajasse pulma üle Eesti ning aidanud tähistada rohkelt teisi sündmusi, alates laste sünnipäevadest, lõpetades erinevate ettevõtete pidudega. Ma armastan pidusid ja eriti pulmi, naudin kogu hingest seda suhtluse- ja organiseerimisrohket tööd ning võimalust teha midagi tõeliselt kaunist ja olulist.  

Olen tänulik sõpradele ja tuttavatele, kes utsitasid mind kunagi oma loomingut koduseinte vahelt välja tooma. Aitäh mu armsale perele, kõigile toredatele klientidele ja ägedatele koostööpartneritele tänu kellele saan teha seda, mida nii väga armastan. 

Kristiina Sauväli