2015 a kevadel sündis ühest kodusest, pisipoja minisünnipäevaks disainitud helesinisest peolauast idee luua stilistikaga toitlustusteenust pakkuv ettevõte. Ei osanud ma siis veel unistadagi sellest, et mu idee nii soojalt vastu võetakse ja et toredast hobist saab peagi töö, mis nii palju rahuldust ja rõõmu pakub, et seda sõnadesse raske panna. Aga nii see on ja ma ei saa olla rohkem tänulik ja õnnelik selle juhuse ja otsuse üle, mis pani alguse minu kauaaegse unistuse täitumisele.

Olles üle 15 aasta tegutsenud meedia-, panganduse- ja kindlustusvaldkonnas müügi- ja koolitusjuhina, naudin ma täna iseenda tööandjaks olemist ja oma klientide väiksemate või suuremate unistuste täitmist. 

Minu tänane töö on minu hobi ja kirg. Armastan pidude korraldamist, peolaudade katmist ning toiduvalmistamist kogu hingest. Naudin kogu seda pikka ja pônevat iluloomise protsessi- suhtlust erinevate toredate klientide ja koostööpartneritega, ideede väljatöötamist, detailide otsimist ja valmistamist, menüüde koostamist, peolaua katmist. Mind innustab klientide siiras rõõm ja sära nende silmis. See teeb hingele pai ja annab tohutult energiat.

Olen ülimalt tänulik sõpradele ja tuttavatele, kes utsitasid mind oma loomingut koduseinte vahelt välja tooma. Olen tänulik oma armsale perele, kõigile klientidele ja koostööpartneritele, kes on mind usaldanud ja võimaldavad mul teha tööd, mida üle kõige armastan. 

Kristiina Sauväli, Zefiir Catering ja Peokorraldus asutaja

Selle kauni foto minust ja meie pesamunast meie koduaias tegi üks mu lemmikfotograafe, Marika Talpas-Taltsepp.