2015 a kevadel sündis ühest kodusest, pisipoja 6.ndaks minisünnipäevaks disainitud helesinisest peolauast idee luua stilistikaga toitlustusteenust pakkuv ettevõte. Ei osanud ma siis veel unistadagi sellest, et Zefiir nii soojalt vastu võetakse ja et toredast hobist saab peagi töö, mis nii palju rahuldust ja rõõmu pakub, et seda sõnadesse raske panna. Aga nii see on ja ma ei saa olla rohkem tänulik ja õnnelik selle otsuse üle, mis pani alguse minu kauaaegse unistuse täitumisele.

Olles üle 15 aasta tegutsenud meedia-, panganduse- ja kindlustusvaldkonnas müügi- ja koolitusjuhina, naudin ma täna iseenda tööandjaks olemist ja oma klientide väiksemate või suuremate unistuste täitmist.

Minu tänane töö on minu hobi ja kirg. Ma naudin pidude korraldamist, peolaudade katmist ning toiduvalmistamist kogu hingest. Naudin kogu seda pikka ja pônevat iluloomise protsessi: klientidega suhtlemist, ideede väljatöötamist, detailide otsimist ja valmistamist, menüü koostamist, laua katmist ja teistega oma rõõmu jagamist. Kõige enam innustabki mind klientide siiras rõõm ja sära nende silmis. See teeb hingele pai ja annab tohutult energiat.

Olen ülimalt tänulik sõpradele ja tuttavatele, kes utsitasid mind oma loomingut koduseinte vahelt välja tooma. Olen tänulik oma armsale perele. Mu neli vahvat poega ja armas abikaasa on üksiti mu suurimad toetajad ja kriitikud.

Kui Sinulgi on mõni tähistamist vajav tähtsündmus tulemas ja Sulle meeldib see, mis ma teen, siis anna mulle teada ja ma aitan rõõmuga muuta ka Sinu tähtpäeva eriliseks ja meeldejäävaks:)

Kristiina Sauväli, Zefiir Catering ja Peokorraldus asutaja

Selle kauni foto minust ja meie pesamunast meie koduaias tegi üks mu lemmikfotograafe, Marika Talpas-Taltsepp.