Zefiiri kingipoest saavad pulmakülalised tellida pruutpaarile pulmalilli. 

Pulmakorraldajana on meie eesmärk aidata eida lahendusi probleemidele, mis peokorralduse käigus ette tulevad. Üheks selliseks murekohaks on olnud pruutpaaride jaoks pulmalilldegega seonduv. Lilled on pulmapeo lahutamatu osa ja neile kulub arvestatav osa ka pulma eelarvest. Seda kurvem on näha, et sageli on pulmades rohkem lilli kui seal võiks või peaks olema. Sageli ei jõuagi suur osa külaliste poolt toodud lilledest peoruume kaunistama, sest need on peokohta jõudes juba väga kehvas seisus või lihtsalt "valed lilled".

Pruutpaaridele lillepoe kaudu kingitud lilledest valmistab pulma florist ilusad seaded, millega peopaik kaunistada. Kõik on rahul- külalised ei pea vaeva nägema pulmapäeval lillepoest õigete lillede otsimisega, pruutpaarid säästavad raha ja dekoreerija saab peokohta just sellised seaded, mis sobivad konkreetsesse pulma kõige paremini. 

 Meie pruutpaaride kogemused näitavad, et selline lahendus aitab lisaks raiskuläinud lillehulga vähendamisele ka sadades eurodes rahalist kokkuhoidu.